Utorak 10. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
13
Ponedeljak 03.10.2011.
15:21
B92 A

Čanak: Ne bih nikad s naprednjacima

Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak izjavio je da je za tu stranku neprihvatljiva koalicija sa Srpskom naprednom strankom.

Čanak ne bi nikad u koaliciju ni sa radikalima
 

"Nikad nećemo u koaliciju s radikalima i njihovim destilatima, a to su naravno naprednjaci. To je za nas neprihvatljivo u ideološkom smislu. Tako smo čvrsto utemeljeni na različitim stanama da ne vidim da možemo biti na istoj strani", rekao je Čanak.

Upitan o promeni politike SNS-a i razgovorima evropskih zvaničnika sa liderom te stranke Tomislavom Nikolićem, on je rekao da je "njima lako da razgovaraju s Nikolićem kad ne treba da žive s njim u istoj državi".

Povodom otkazivanja "Parade ponosa" u Beogradu, Čanak je upitao koliko je preventivno uhapšeno ljudi s obzirom da se znalo da se priprema operacija paljenja na više mesta, što su, kako je kazao, osmislili vojni stručnjaci.

On je ocenio da je ministar unutrašnjih poslova i predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić lukav političar, koji je "uradio 'salto mortale' i od poražene stranke napravio
reformatorsku".

POVEZANE VESTI

Ponedeljak 03.10.2011. 15:42
Neviđeno! Kakva beda od zemlje tj tzv države Srbije, kakva zemlja ološa i ludaka kada ovaj zadrigli autošovinista i šljam od Nenada Čanka dobija toliko prostora u medijima i kada se on pita sa kime će ko da formira koalicije.Nije ni čudo što Konuzin postavlja pitanje "Ima li (u ovoj zemlji) ovde Srba" i što nas Hrvati, Slovenci, Bošnjaci, Mađari, Šiptari, SAD i EU tretiraju kao stoku.Treba vala da propadnemo ako opet ovaj "Vojvođanerski" separatista bude prešao izborni cenzus!
Ponedeljak 03.10.2011. 16:21
Ха,ха,ха...председник једне мале,минорне ''бицикл'' странке,прича с ким би или неби правио коалицију!? Он,Чеда,Кораћ,Весна Пешић,Драшковић...су ''лидери'' који не требају ни својој породици,сви заједно немају 10 посланика у скупштини а пријатељи су свима који не воле Србију!Заправо,то и јест једини услов да би они некога прихватили као себи равне! Далеко им лепа кућа!
Ponedeljak 03.10.2011. 15:32
Nadam se da ce ovaj neprijatelj Srbije posle izbora nestati sa politicke scene. Jel zna neko da mi kaze kada su tacno izbori u kom mesecu.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
  • 2026 © - vesti online