Subota 13. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
3
Subota 17.09.2011.
23:08
Vestionline A

PUPS: Čekamo najbolju ponudu

Predsednik PUPS-a Jovan Krkobabić izjavio je da će partner te stranke u predizbornoj koaliciji biti "onaj ko bude ponudio najpovoljnije uslove saradnje".

Jovan krkobabić: Sadašnja koalicija ima prednost, ali...
 

On je rekao da će dosadašnja koalicija SPS-JS-PUPS pri izlasku na parlamentarne izbore imati prioritet.

"Ako se nešto poremeti u našoj dosadašnjoj koaliciji, onda će partner biti neko drugi, ili neće biti niko, pa ćemo sami na crtu", rekao je Krkobabić.

On je dodao da "onaj ko bude ponudio najpovoljnije uslove saradnje, taj će biti partner PUPS-a u predizbornoj koaliciji".

"Da li ćemo ući u koaliciju, to ne zavisi samo od nas, to zavisi od svih naših koalicionih partnera i drugih", rekao je Krkobabić.

Krkobabić je rekao da se PUPS, kao državotvorna politička partija, priprema i osposobljava da izađe na izbore "relaksirano, samostalno". On je napomenuo da u PUPS-u sebi ne postavljaju pitanje hoće li preći donju granicu od pet odsto glasova na izborima.

POVEZANE VESTI

Subota 17.09.2011. 23:10
samo ti crtaj krko babicu najbolje da izcrtate novu kartu na kojoj ste unistili granice Srbije
Subota 17.09.2011. 23:22
Poastojanje ove njegove partije je znak da smo zemlja staraca.
Nedelja 18.09.2011. 01:16
KO LESINAR CEKA NAJVECU LESINU STALNO BEZI ODAKLE MU TOLIKA KONDICIJA A GROBAR UBI SE TRCECI ZA NJIM
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
  • 2025 © - vesti online