Ponedeljak 16. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
4
Utorak 28.12.2010.
17:52
Večernje novosti A

''Dinkiću, i tebe da bude sramota''

Potpredsednica DS Jelena Trivan izjavila je da su na poslednjim parlamentarnim izborima sve stranke koje čine vladajuću koaliciju imale sopstveni program i da je zato neumesno da se bilo ko, pravdajući se zbog neispunjenih obećanja, krije iza imena Borisa Tadića, saznaju beogradski mediji.

Povodom izjave lidera G17 plus Mlađana Dinkića da je građanima krajem 2007. godine obećao besplatne akcije u vrednosti od hiljadu evra kako bi doprineo Tadićevoj izbornoj pobedi nad Tomislavom Nikolićem, i da to nije učinio zbog svoje stranke, Trivanova je izjavila da je Tadić na predsedničkim izborima 2004. i 2008. pobedio zahvaljujući svom ugledu i rezultatima, pišu ''Večernje novosti''.

Tadić je dobio izbore zahvaljujući ''njegovom ugledu'': Jelena Trivan
 

Ona je podsetila da je Tadić pobedio kada su mu današnji koalicioni partneri mahom bili opozicija, da je na narednim predsedničkim izborima bio kandidat DS, a ne bilo kakve koalicije.

Prema njenim rečima, to što je Tadić danas političar sa najvećom podrškom u Srbiji, iz čega i vladajuća koalicija crpi kredibilitet, ne može biti alibi za pokušaje da pojedinci traže izgovor za sopstvene rezultate pozivajući se na njegovo ime.

Trivanova je juče kritikovala predsednika Nove Srbije Velimira Ilića, tvrdeći da koristi eksploziju u Čačku, kako bi skupio političke poene.

POVEZANE VESTI

Utorak 28.12.2010. 18:02
Покида се тражећи некога из моје средине ко "подржава" Тадића и не нађох га...
Utorak 28.12.2010. 17:55
Vijora je za tebe bomba.Eventualno da te trampimo za Vijoru uz doplatu.
Sreda 29.12.2010. 13:19
Srbijo i tebe da bude sramota sta sve i koga sve trpis
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
  • 2026 © - vesti online