Petak 5. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Utorak 14.04.2015.
08:56
Tanjug A

U Surčinu muškarac uboden nožem

Tokom noći u Beogradu jedan muškarac je uboden nožem, a starija žena je povređena kao pešak u saobraćaju, izjavila je jutros Tanjugu portparol Hitne pomoći Nada Macura.

Tanjug
Noćas pokušaj ubistva i samoubistva u Beogradu

Muškarac star oko 35 godina je oko 21.40 časova u Đakovačkoj ulici, u Surčinu zadobio ubodnu ranu u predelu grudnog koša sa prednje strane, a prevezen je na odeljenje za reanimaciju Urgentnog centra, rekla je Macura.

Žena stara oko 77 godina je kao pešak oko 20.45 časova u Remetinskoj ulici u Kumodražu zadobila povrede glave i leve natkolenice, a prevezena je u Urgentni centar, istakla je portparol Hitne pomoći.

Macura je dodala da je muškarac star oko 64 pokušao oko 23.30 časova samoubistvo na javnom mestu ispred jednog restorana u Zemunu.

On je sa prostrelnom ranom glave i u besvesnom stanju prevezen na odeljenje za reanimaciju Urgentnog centra, objasnila je Macura.

Hitna pomoć je tokom noći u Beogradu obavila 101 intervenciju od kojih 14 na javnim mestima, a za protekla 24 sata 226 intervencija od kojih 41 na javnom mestu, precizirala je Macura.

Lekarima su se najčešće obraćali astmatičari i srčani bolesnici, dodala je Macura.

Portparol Hitne pomoći je savetovala nošenje adekvatne odeće i kišobrana, a astmatičarima redovnu terapiju i da se obrate lekaru.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
  • 2025 © - vesti online