Subota 27. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Petak 05.12.2014.
13:24
blic.rs A

I taksista i vozač džipa okrivljeni za smrt na novosadskom bulevaru

Protiv taksiste Stevana Carevića (57) i nepoznatog vozača nepoznatog crnog džipa podneta je krivična prijava zbog saobraćajne nesreće u Novom Sadu u kojoj je poginula Marija Milešić (28). Prijava je protiv njih podneta zbog sumnje da du počinili teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja za šta je predviđena maksimalna zatvorska kazna od 12 godina.

Telo devojke leži između dve trake na Somborskom bulevaru u Novom Sadu

Vozač crnog džipa tereti se i da se nije zaustavio kako bi pomogao konobarici, pošto ju je udario u Somborskom bulevaru u Novom Sadu. Na Mariju je u ponedeljak uveče naleteo vozač džipa, a potom taksista koji je išao iza. Ona je iz obližnje kafane "Kristal", gde je radila, htela da pređe bulevar i kupi cigarete i grickalice.

- Nisam video udarac, niti ko ju je udario. Samo sam naleteo na ženu koja je već ležala na asfaltu - rekao je taksista policiji.

Pročitajte još:

* Marijin ubica još u bekstvu. "Ja ću mu presuditi"

Devojka nije upucana pa izbačena, već je pregažena: Vozač pobegao!

Iz kola u pokretu izbačen leš devojke

Sve vreme je govorio da nije kriv i da se devojka odjednom stvorila ispred njega.

- Taksista je ispričao da nije video udaranje niti je uočio koje je vozilo bilo ispred. Objasnio je da nije video da je neko oboren na kolovozu, pa joj je bukvalno prešao preko glave. Dvadesetak metara dalje se zaustavio i prišao da pomogne konobarici, ali njoj nije bilo spasa - rekao je izvor "Blica".

Carević, kao ni njegovi ukućani, nisu hteli da komentarišu krivičnu prijavu. S druge strane, u "Pan taksiju", čiji je Carević član, šokirani su zbog tragedije, a potom i krivične prijave.

- Strašno! Dugo je vozač i nije problematičan. Tih i povučen taksista - podvlače kolege iz udruženja.

Kolege kažu da Carević dugo nije mogao da nađe posao u struci, pa je počeo da vozi za "Pan taksi". Naglašavaju da je izbegavao da vozi noću, i pretpostavljaju da se u ponedeljak vraćao kući.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
  • 2025 © - vesti online