Petak 5. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
2
Subota 21.12.2013.
17:21
Telegraf A

Tužio internet kladionicu, jer mu nije isplatila 1,2 mil. dinara

Aleksandar J. (24) iz Kuršumlije dobio je na četiri tiketa 1.256.000 dinara u jednoj internet kladionici. Međutim, pare mu nikada nisu isplaćene, pa je pravdu potražio na sudu.

Aleksandar J. iz Kuršumlije dobio je na četiri tiketa 1.256.000 dinara u jednoj internet kladionici. Dobio je i kladionicu na sudu...samo još nema para

Kako kaže ovaj Kuršumličanin, koji je stalni posetilac kladionice, kada je shvatio da su njegovi tiketi prošli, u prvom trenutku nije mogao da veruje. Ipak je otišao u ispostavu kladionice u Kuršumliji, pokazao im dobitak, ali su mu rekli da iako su tiketi u redu, ne mogu da mu isplate sumu bez odobrenja iz Beograda.

- Pošto mi nisu isplatili dobitak, podneo sam prijavu policiji, jer su moji tiketi bili regularni, a zatim ću da presavijem tabak i pravdu potražim na beogradskom sudu, priča Aleksandar i dodaje da je sud u Beogradu presudio u njegovu korist pošto se predstavnici kladionice nisu pojavili na tri ročišta.

Sada Jović čeka da presuda postane pravosnažna i da dobije svoj novac.

Ovo je inače rekordan dobitak u nekoj od brojnih kladionica u Kuršumliji.

Subota 21.12.2013. 19:42
Cestitam dobitniku,u nadi da istjera svoe pravo sa lopovima,mangupima.banditima.sve ih treba strogo kaznit.
Nedelja 22.12.2013. 15:35
bravo majstore,,svaka cast..u zdravlju da ih trosis..ali pametno ;)
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
  • 2025 © - vesti online