Nastavnika u kafani prebile kolege i direktor škole
Aleksandar Radivojević, profesor likovnog vaspitanja u OŠ "Stojan Ljubić" u lebanskom selu Kosančić, tvrdi da su ga u seoskoj kafani prebile kolege, na čelu sa direktorom, predsednikom sindikata, učiteljem i bivšim predsednikom bojničke opštine. Incident se dogodio posle nesporazuma na sednici Školskog saveta na kojoj je biran jedan član iz redova roditelja.
![](/data/images/2012-10-02/269979_nastavnik_if.jpg?ver=1349167281)
Nastavnik Aleksandar Radivojević
Drugi profesori, međutim, negiraju da je tuče uopšte bilo i kažu da se Radivojević najverovatnije sapleo dok je razgovarao s gazdom kafane. No, po sveu sudeći, žrtva je iz kafane izvučena iz lokve krvi, u polusvesnom stanju, sa razbijenom glavom i modricama po telu. Pomoć su mu ukazali bojnički, a potom i lekari Urgentog centra u Leskovcu.
"Njih 20 me je tuklo krvnički, do besvesti. Bio sam sa jednim drugom, tog druga su izbacili i zaključali kafanu, a onda mene zverski pretukli", rekao je za "Blic" Aleksandar Radivojević.