Ponedeljak 23. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
4
Subota 02.06.2012.
19:42 >> 21:18h
Beta A

Beograd: Voz pregazio dečaka!

Jednoipogodišnji dečak R.G. poginuo je danas posle podne kad je na njega, najverovatnije, naleteo voz u batajničkom naselju Plavi horizonti.

Foto: Ilustracija

Kako je agenciji Beta rekla portparol beogradske Hitne pomoći Nada Macura, lekari koji su došli na poziv, mogli su samo da konstatuju dečakovu smrt.

Doktorka Macura je navela da su ekipe Hitne pomoći konstatovale smrt deteta ne na pruzi već u kući. Okolnosti pod kojima je nastupila smrt utvrdiće istražni postupak, rekla je Macura i dodala da je Hintna pomoć dobila poziv u 17.20 minuta.

Prema nezvaničnim informacijama, koje prenose mediji, dečak se igrao i izleteo na prugu, kad je na njega naleteo voz iz Budimpešte na relaciji za Beograd. Kako procenjuju očevici, voz je išao brzinom od oko 70 kilometara na sat.

Železnički saobraćaj na toj deonici bio je obustavljen oko dva sata, a nakon završetka uviđaja ponovo je uspostavljen.

POVEZANE VESTI

Subota 02.06.2012. 21:14
За ово треба казнити родитеље! Ма колико сада плакали и запомагали, ако им је уопште жао детета имајући у виду оволику небригу, родитељи су починили убиство из нехата, а онда и све оно што угрожава туђи живот и изазива смрт другог, тј. детета. Нисам правник али тако би било добро.
Nedelja 03.06.2012. 01:10
strasna tragedija,jadno dete,jadni i roditelji,ali zamislite kako je tek vozacu? on ce to nositi na dusi ceo zivot
Ponedeljak 04.06.2012. 08:31
Nemar roditelja.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
  • 2026 © - vesti online