Ponedeljak 2. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 07.02.2011.
21:19
Srna A

Dileri pali sa 83,5 kg droge

Beogradska policija presekla je lanac trgovine drogom iz Crne Gore u Srbiju i tom prilikom uhapsila šest lica, i zaplenila oko 83,5 kilograma droge skank i 10.000 evra.

Srpska policija uhapsila osumnjičene za distubuiranje droge
 

Uhapšeno je pet državljana Crne Gore i jedan državljanin Srbije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.

Uhapšeni su Milan Janković (25) iz Bara, Miloš Rudović (28) iz Ulcinja, Nikola Knežević (29) iz Virpazara, Slobodan Rudović (23) i Goran Vasović (25) iz Sutomora, svi državljani Crne Gore, kao i Nemanja Bukumirić (27) iz Beograda, državljanin Srbije.

Sumnja se da su Janković, Miloš Rudović i Knežević organizovali nabavku, kupovinu i transport oko 83,5 kilograma skanka iz Crne Gore u Beograd, koji su potom, zajedno sa Bukumirićem, Slobodanom Rudovićem i Vasovićem, preko svoje mreže preprodavaca distribuisali na beogradsko tržište.

U sinhronozovanoj akciji policija je prvo uhapsila Bukumirića, u čijem stanu je pronađen kilogram skanka, a nakon toga Jankovića i Miloša Rudovića u putničkom automobilu, dok je ostatak kriminalne grupe uhapšen u prostorijima Ju biznis centra.

Prilikom pretresa stana koji su iznajmili Janković i Miloš Rudović, pronađeno je 80 paketa sa oko 82,5 kilograma skanka, dok je prilikom pretresa stana u kom Miloš Rudović neprijavljeno boravi, pronađeno i oko 10.000 evra za koje se sumnja da potiču od prodaje droge.

Osumnjičeni su, uz krivičnu prijavu, privedeni dežurnom istražnom sudiji Višeg suda u Beogradu.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
  • 2026 © - vesti online