Ponedeljak 23. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
2
Četvrtak 12.01.2017.
14:10
Tanjug, Vestionline A

Američka ambasada nije dala vizu Dodiku

Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik nije dobio vizu za ulazak u Sjednjene Američke Države, saopštio je Kabinet predsednika RS.

Tanjug
Nema vize za Dodika

Dodik se, kako se navodi, zahvalio za poziv koji je primio da učestvuje u svečanosti povodom inauguracije novoizabranog predsednika SAD-a Donalda Trampa i organizatore svečanosti obavestio da je, nažalost, morao da otkaže najavljeni dolazak jer svega nekolika dana pred put nije dobio vizu za ulazak u SAD.

"Sam put iziskuje više dana za pripremu, a nedobijanje vize je onemogućilo da se iste blagovremeno učine", stoji u saopštenju.

Dodik je uz zahvalnost preneo očekivanje da će se sa ljudima iz nove administracije predsednika Trumpa u najskorije vreme sresti i da odgađanje susreta iz navedenih razloga "neće sprečiti izgradnju konstruktivnijih odnosa i boljeg razumevanja". 

Ambasada SAD u Sarajevu odbila je najpre da Dodiku izda diplomatsku vizu, a sada mu nije dala građansku vizu.
         

POVEZANE VESTI

Četvrtak 12.01.2017. 15:04
Us,taše i Handžar divizija ispadoše borci protiv faš,izma, a njihovi naslednici nosioci humanističkih projekata, a nas, decu partizana i boraca protiv nac,ista, proglasiše faš,istima.....rece Kusturica....
Četvrtak 12.01.2017. 22:06
Pa Milorade sta si ocekivao od te budale!On ide sad u penziju vraca se u Afriku da prci koze i kamile!
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2026 © - vesti online