Utorak 7. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 08.08.2016.
09:51
informer.rs A

Slobina ćerka prodala kuću i napustila Cetinje?!

Marija Milošević, ćerka pokojnog predsednika Srbije i Jugoslavije Slobodana Miloševića, prodala je kuću na Cetinju u kojoj je živela poslednjih 15 godina, piše beogradski "Informer"!

Reuters (Arhiva)
Marija Milošević (u sredini, iza i između mame i tate) je, navodno, otišla u nepoznatom pravcu

Marija je nekretninu koja se nalazi u cetinjskom naselju Bogdanov kraj prodala izvesnom hirurgu iz Crne Gore. Kako kažu njene komšije, ovo je bila logična odluka Slobine ćerke, koja se nije snašla u tom kraju.

- Slabo je izlazila iz dvorišta, živela je u izolaciji godinama, pojavljivala se napolju tek kad bi trebalo da ode do prodavnice. Odlazila je ponekad i kod majke u Moskvu, ali je retko kad napuštala kuću. Živela je baš povučeno, i malo ko joj je dolazio u posetu - ispričao je za "Informer" jedan od bivši komšija Miloševićeve.

Informaciju da je Marija prodala kuću potvrdili su i radnici angažovani na održavanju ove nekretnine, ali jedan od najbližih Marijinih prijatelja, bivši direktor "Politike" Hadži Dragan Antić tvrdi da to nije istina.

- To je izmišljotina. Deluje mi kao da je, što kaže narod, neko pustio tu buvu... Marija je i dalje u Crnoj Gori. Toliko mogu da vam kažem - rekao je Hadži Antić.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
  • 2026 © - vesti online