Subota 18. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Subota 16.05.2015.
16:23
Srna A

Dodik: Ne menjam stavove ni zbog koga, pa ni zbog Amerike

Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da ne namerava da menja svoje političke stavove i da je u velikoj zabludi onaj ko misli da verbalnim izražavanjem o situaciji u BiH može promeniti stanje u toj zemlji.

Tanjug/AP
Decidiran: Milorad Dodik

- Amerika je velika zemlja i stalo nam je do dobre saradnje, ali nisam spreman da menjam svoje političke stavove samo zato što je neko, iz frustracije, zbog izraženog stava nezadovoljan, pa makar to bila i američka ambasadorka - rekao je Dodik novinarima u Šamcu.

Amabasador SAD u BiH Morin Kormak juče je na pitanje novinara da li ima nameru da prekine praksu svojih prethodnika koji nisu imali običaj da se sastaju sa predsednikom Srpske Miloradom Dodikom, rekla da javni komentari predjednika Srpske od januara "nisu bili u skladu sa pozitivnom reformskom agendom, te da je spremna da se s njim sastane ukoliko se to promeni".

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
  • 2026 © - vesti online