Nedelja 18. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
5
Ponedeljak 24.09.2012.
13:13
Slobodna Dalmacija A

Serijski ubica u Splitu? Posle Meksikanke, napadnuta i Japanka

Devojka (26) iz Japana, koja putuje Evropom, napadnuta je pre nekoliko dana u Splitu. Ona je ljude od kojih je iznajmila apartman pismom obavestila da je bila napadnuta.

Japanka (26) putuje Evropom i napadnuta je u Splitu
 

"Čudan stariji čovek me je uhvatio na Marjanu, bilo je zastrašujuće" stoji u pismu koje je mlada, 26-godišnja turistkinja iz Japana ostavila vlasnici apartmana kod koje je odsela na proputovanju Splitom.

Napad se dogodio pre osam dana, a kako prenosi "Slobodna Dalamcija" nameće se poređenje sa ubistvom Meksikanke Selene Margarit Graciano Masedo, koja je ubijena 25. avgusta.

Osim što devojka iz Japana liči na žrtvi ubistva – iste je visine i građe, iste boje kose – napad se dogodio na istom području.

Osim toga devojka iz Japana na Marjanu se našla s istim motivom kao i Meksikanka, radi šetnje i fotografisanja. I jedna i druga devojka u šetnji su bile same.

POVEZANE VESTI

Ponedeljak 24.09.2012. 13:21
Kakav "serijski ubica"...ustaski mentalitet je na delu, sto dalje od kuce laksa lovina (tako misle). Zasto su turisti npr. iz Kanade, Norveske javno upozoravani o kriminalnim energijama i pljackanjem turista u Hrvatskoj ako ne zbog ovakvih i slicnih slucajeva!?? Cak sta vise odgovarali su ih od turistickih aranzmana po Hrvatskoj...
Ponedeljak 24.09.2012. 17:02
Sta bi sa Srbinom, propala propaganda...???
Utorak 25.09.2012. 13:19
policija ima problem zbog velikog broja osumljicenih naime svaki hrvat je potencijalni masovni ubojica...
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
  • 2026 © - vesti online