Utorak 27. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Subota 05.11.2016.
22:49
blic.rs A

Ljubav ovog srpskog biznismena i narodne poslanice traje već 42 godine

Srpski biznsmen Bogoljub Karić već 35 godine uživa u skladnom braku sa suprugom Milankom, koja je u jednoj TV emisiji otkrila da njihovo poznanstvo datira od ranih tinejdžerskih dana.

- Napravio je strategiju, preko moje mame, kako bi ušao u našu kuću. Bogoljub je tada 18 godina, a ja 15 godina i bila sam štreberka - rekla je i Milanka i dodala:

- Međutim, desilo se da sam pala sa motora, i tata nije mogao da me odveze u bolnicu, jer je naš automobil bio pokvaren. U tom momentu je Bogoljub naišao, povezao me u Prištinu u bolnicu i tada je krenula ljubav - otkrila je Milanka.

Bogoljub i Milanka su zajedno 42 godine, od čega su 35 godina u braku, a gospođa Karić je otkrila koji joj je najdražni poklon koji je dobila od supruga.

- Poklonio mi je pesmu za rođendan "Milanka ljubavi moja". Bilo je divno, zaista. Presrećna sam, želela bih svakome da ima nekoga 42 godine. Ja obožavam svog muža, on je beskrajno duhovit - rekla je Milanka u emisiji Magazin In.

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2026 © - vesti online