Đere ispao u prvom kolu Monte Karla
Srpski teniser eliminisan je već na startu mastersa u Kneževini.
Đere ispao u Monte Karlu
Laslo Đere je poražen od Argentinca Gvida Pelje u tri seta, sa 6:7 (2:7), 6:2, 6:4.
Srbin je dobio prvi set u taj-brejku, ali je rival, koje je dve pozicije slabije rangiran u odnosu na Đerea, uspeo da preokrene i slavi posle dvoipočasovne borbe.
ATP Monte Carlo, primera ronda.
POVEZANE VESTI
VIDEO VESTI
sve video vesti
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)

GUBITNIK
Sonja Biserko (71)

DNEVNI HOROSKOP

škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP

vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP

ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.









