Subota 6. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 08.05.2017.
16:43
Vestionline A

Đoković iznenadio Mareja

Srpski as Novak Đoković prošle nedelje je odlučio da otpusti ceo stručni štab. Iako možda deluje kao radikalan potez, on je očekivan s obzirom na to da Srbin ima veola lošu sezoni. I Endi Marej je u Madirdu prokomentarisao Novakovu "šok terapiju".

Reuters
Sastali se samo jednom ove sezone, i to u finalu Dohe

- Za nas deluje kao da je Novak iznenada doneo tu odluku. Možda je to nešto o čemu je dugo razmišljao. Ono što ja mogu da kažem, da je teško stalno putovati. Na neki način je sjajno, ali je i teško putvati sa istim osobama 10, 11, 12 godina. Danas je prava retkost videti da saradnja između igrača i trenera traje toliko dugo. Mnogo je putovanja, previše ste odvojeni od porodice. Siguran sam da su se razišli u odličnim odnosima. Videćemo koji je Novakov sledeći korak - rekao je Marej.

I Škot kao i Novak ima veoma lošu 2017. godinu, ali veruje da je kriza prošlost.

- Zadovoljan sam fizičkom spremom u ovom trenutku, dobro se osećam. Dolaze mnogi važni turniri i veoma je važno da budete u formi. Imam velika očekivanja. Bolje se krećem, serviram bolje, a to je važan deo moje igre. Sada počinje najvažniji deo sezone - istakao je Endi.

Prošle godine, Đoković i Marej su igrali finale Mastersa u Madridu, kada je naš as pobedio 2:1 u setovima.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
  • 2025 © - vesti online