Petak 26. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Utorak 22.11.2016.
08:33
Vestionline A

Sramotno: Vilander prevazišao sebe ksenofobnom izjavom za Novaka i Srbe (VIDEO)

Svima nam je vrlo dobro poznato koliko Mats Vilander “voli” Novaka Đokovića, a svoje pravo lice bivši teniser pokazao je u najavi finalnog meča završnog Mastersa u Londonu.

printscreen/Sky Sports
Ludilo je dostiglo vrhunac

Naime, Šveđanin je besramno, ksenofobnom izjavom prema Srbima i Novaku Đokoviću šokirao gotovo sve zdravorazumne ljude.

- On je već pet puta osvajao turnir, niko ne bi voleo da Novak pobedi izuzimajući nekoliko stotina Srba - kazao je Vilander u živom programu na Skaj Sport televiziji uvredivši i Novaka i celu jednu naciju, kao i Đokovićeve navijače kojih ima širom sveta i broje se milionima.

Znamo mi da Đoković nije omiljen u teniskom svetu, pogotovo anglosaksonskom, jer im je jedan Balkanac (da ne kažemo Srbin) toliko dugo “uzurpirao” mesto broj jedan, ali je većina njih to pokazivala u uvijenoj formi. Vialnder je konačno “skinuo rukavice”.  

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2025 © - vesti online