Subota 7. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 11.04.2016.
19:45
Vestionline A

Rodžer "bacio rukavicu" Đokoviću

Kreću turniri na šljaci. Počeo je Masters u Monte Karlu, ali svi već pričaju o drugom Grend slemu sezone - Rolan Garosu. Poznato je da taj trofej nedostaje Novaku Đokoviću u kolekciji i da mu je glavni cilj u 2016. godini da konačno svoji i parisku šljaku. Devet puta najbolji je bio Rafael Nadal, a jednom je bio pobednik Rodžer Federer. Švajcarac ne krije da bi voleo da osvoji još neki Grend slem pre odlaska u penziju.

Reuters
Svi bi Rolan Garos: Rodžer Federer i Novak Đoković možda se sretnu već u Monte Karlu

- Već sam pobeđivao u Parizu, a tamo sam igrao veoma dobro prethodnih godina. Zašto da ne osvojim titulu na Rolan Garosu? Ali, mislim da na Vimbldonu i ostalim Grend slem turinirima imam bolje šanse nego u Parizu - realan je Federer.

Švajcarca nije bilo na terenu od 28. janaura i meča polufinala Australijan opena sa Novakom Đokovićem. Usledila je pauza zbog operacije kolena, a iz Majamija prošlog meseca se povukao jer je imao stomačni virus.

- Odmorio sam se psihički i fizički. Osećam se zaista dobro. Kako vreme bude odmicalo biću sve bolje i nadam se da do Pariza neće biti nikakvih problema sa kolenom i da ću biti spreman da odigram sedam mečeva, ako treba u pet setova - istakao je treći teniser planete.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
  • 2026 © - vesti online