Subota 27. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Četvrtak 09.05.2013.
00:21
Vestionline A

Ana Ivanović u četvrtfinalu turnira u Madridu

Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u četvrtfinale turnira u Madridu, pošto je savladala Loru Robson iz Velike Britanije sa 2:1, po setovima 5:7, 6:2, 7:6(5).

Veliki preokret protiv Lore Robson - Ana Ivanović

Ana je tako ostala jedina srpska predstavnica u Madridu, pošto su ranije eliminisani Bojana Jovanovski, Jelena Janković, Novak Đoković, Viktor Troicki, Janko Tipsarević i Nenad Zimonjić u dublu.

Ivanovićeva će u četvrtfinalu Mastersa u Madridu igrati protiv Nemice Andželik Kerber, koju je nedavno pobedila u Fed Kup meču selekcija Srbije i Nemačke.

Ana je dosta loše otvorila prvi set i sve što je uspela da napravi jeste da jednom oduzme servis protivnici, ali je Robsonova napravila dva brejka za vođstvo od 5:7.

U drugom setu Ana je podigla nivo igre što se odrazilo i na rezultat, pa je Srpkinja ubrzo povela sa 4:1 i do kraja seta je prepustila Robsonovoj samo gem za 6:2.

Ivanovićeva se u odlučujućem setu dobro držala do rezultata 2:2, a onda je stala što je Britanka znalački iskoristila za veliku prednost od 2:5. Činilo se da će se Ana teško izvući iz neugodne pozicije, ali je srpska teniserka uspela da osvoji čak četiri gema u nizu, čime je došla do vođstva 6:5 i servirala je za pobedu.

Međutim, Robsonova uspeva da napravi brejk i tako uvede meč u taj-brejk, ali Ana je bolje odigrala taj deo igre i sa 7:5 zasluženo izborila plasman u četvrtfinale.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
  • 2025 © - vesti online