Četvrtak 9. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
2
Nedelja 21.04.2013.
13:28
Vestionline A

Sjajna Ana "počistila" Kerberovu za 2:1

Srpska teniserka Ana Ivanović pobedila je Anđeliku Kerber sa 2:0, po setovima 7:5, 7:5, čime je donela prednost našoj reprezentaciji od 2:1 protiv Nemačke u plej-ofu za opstanak u Svetskoj grupi Fed kupa.

Sjajna igra i velika pobeda Ane Ivanović nad Anđelikom Kerber

Na teren će uskoro izaći Mona Bartel i Bojana Jovanovski, dok je meč dublova na programu posle ovog meča singlova.

Na meču protiv šeste igračice sveta, Ana je pokazala veliku psihološku snagu i lepezu odličnih udaraca, koje Nemica nije mogla sve da pohvata i vrati. Srpkinja je u prvom setu najpre pretrpela brejk, a potom ga vratila i kad je bilo navažnije pri rezultatu 6:5, ponovo je oduzela servis Kerberovoj, čime je zaključila prvi set - 7:5.

U drugom setu Ana je servirala za pobedu pri rezultatu 5:3, ali nije uspela da završi Nemicu propustivši jednu meč loptu, ali je ponovo na sličan način kao i u prvom setu pri rezultatu 6:5, ponovo pritisla Kerberovu i trijumfovala posle 125 minuta igre.

Ana Ivanović je prethodnog dana osvojila prvi bod za Srbiju pobedom nad Monom Bartel sa 7:6, 2:6, 6:2, dok je izjednačenje svojoj reprezentaciji donela Anđelika Kerber trijumfom nad Bojanom Jovanovski sa 7:5, 6:2.

POVEZANE VESTI

Nedelja 21.04.2013. 13:53
Bravo Ana ! Lepotice Srbska !!!
Nedelja 21.04.2013. 17:14
BRAVO ANA Naslov je veoma senzacionalan. "Sjajna Ana "počistila" Kerberovu" Podnaslov: sa 7:5, 7:5. Dalje - bez komentara.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
  • 2026 © - vesti online