Petak 26. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Sreda 27.03.2013.
12:10
Vestionline A

Đoković: Bio je bolji; Has: Velika pobeda

Posle eliminacije od Tomija Hasa u osmini finala turnira u Majamiju, Novak Đoković čestitao je protivniku i rekao da ga je Nemac zasluženo pobedio u noćašnjem meču.

Smorio se na terenu - Novak Đoković i pobednik duela Tomi Has

"Definitivno je imao sjajnu taktiku, odlično je koristio servis i kretao se zaista dobro. Jednostavno, bio je bolji. Što se mene tiče, ovo je jedan od najlošijih mečeva koje sam odigrao u dugom periodu. Postoje dani kada se ne osećate dobro na terenu, a ovo je bio jedan od tih dana. Ništa ne ide na vašu stranu", izjavio je Đoković posle ubedljivog poraza od Tomija Hasa 6:2, 6:4.

"Njemu sve čestitke, odigrao je sjajan meč i bio je bolji igrač, a ja se ni u jednom trenutku nisam osećao komforno na terenu. Bilo je veoma hladno i loptica uopšte nije odskakala", dodao je Novak.

Đoković je treći put izgubio od Hasa u sedmom međusobnom okršaju, a u Majamiju je bio branilac trofeja.

Tomi Has je nakon meča izjavio da mu je pobeda protiv Novaka Đokovića jedna od najvećih u njegovoj karijeri.

"Igrati protiv nekoga kao što je Đoković i pobediti ga kada imate 35 godina je neverovatno. Ovo su trenuci zbog kojih igram tenis. Zasigurno jedna od najvećih pobeda u karijeri", rekao je Has, a preneli su američki mediji.

Has je tokom karijere osvojo 13 ATP turnira, a trenutno zauzima 18 mesto na listi.

"Majami je jedno od onih mesta na kojima se igra do kasno u noć, sa veoma glasnom publikom i u tim trenucima. Mislim da ovde ljudi jako cene dobar tenis", dodao je Has.

Nemac će se u četvrtfinalu sastati sa Žilom Simonom iz Francuske, koji je u sinoćnom duelu bio bolji od srpskog tenisera Janka Tipsarevića sa 2:1.

POVEZANE VESTI

Četvrtak 28.03.2013. 09:06
bice bolje dr puta
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
  • 2025 © - vesti online