Subota 28. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Nedelja 03.03.2013.
12:25
Vestionline, B92 A

Nadal osvojio turnir u Akapulku

Španski teniser Rafael Nadal osvojio je titulu na turniru u Akapulku, pošto je u finalu ubedljivo savladao zemljaka Davida Ferera sa 2:0, po setovima 6:0, 6:2.

Osvojio 52. titulu u karijeri - Rafael Nadal

Nadal je trijumfom najavio moguće učešće u Indijan Velsu naredne nedelje.

"Srce mi govori da bi trebalo da nastavim da te takmičim. Moram da nastavim i na sledećem turniru", rekao je Nadal posle osvajanja titule u Akapulku.

Zanimljivo je da je sedam, od ukupno 38 trofeja na šljaci, Nadal osvojio baš u mečevima sa Fererom protiv koga sada vodi sa 17-4 u pobedama.

"Imao sam nekoliko teških meseci, posebno dok sam bio udaljen od tenisa, ali se sada osećam dobro. Bio je ovo težak period, hvala svima koji su mi pomogli tokom oporavka", rekao je Nadal, koji je uz ček na 291.800 dolara zaradio i 500 poena.

Titulu u ženskoj konkurenciji osvojila je Italijanka Sara Erani koja je u finalu savladala Karlu Suares Navaro iz Španije sa 2:0, po setovima 6:0, 6:4.

POVEZANE VESTI

Nedelja 03.03.2013. 20:14
Nadala ćemo ubuduče gledati na šljaci jer kad stane na beton gotov je.bolje išta nego ništa.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2026 © - vesti online