Četvrtak 16. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Utorak 02.10.2012.
21:17
Vestionline, B92 A

Đoković: Morao sam da se adaptiram

Drugi igrač sveta i prvi nosilac na turniru u Pekingu, Novak Đoković izjavio je da je imao težak posao u meču prvog kola sa Mihaelom Bererom.

Berer zaslužio drugi set - Nole

“On je krupan momak i ima neobične udarce, bilo je pomalo neobično jer sam morao da se adaptiram kako je meč tekao. U drugom setu sam imao problema sa riternom jer je on pokušavao da bude precizniji nauštrb brzine servisa. Imao je visok procenat i zato sam bio pod pritiskom u ‘svojim’ gemovima”, rekao je Novak.

“Zaslužio je da osvoji drugi set – uspeo je da dogura do taj brejka i onda nije promašio nijedan prvi servis, izašao je na mrežu nekoliko puta i odigrao je nekoliko dobrih poena”, dodao je drugi teniser sveta posle trijumfa od 2:1 (6:1, 6:7, 6:2).

Ipak, u trećem setu nije bilo iznenađenje i Đoković je prošao u drugo kolo.

“U odlučujućem setu pokušao sam da budem bliži osnovnoj liniji i to je uspelo”, zaključio je Novak koji će u drugom kolu igrati sa Argentincem Karlosom Berlokom.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
  • 2026 © - vesti online