Sreda 11. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Ponedeljak 16.04.2012.
20:06
Vestionline, Mondo A

Orden princa od Monaka za - Novaka!

Princ Albert od Monaka odlikovao je najboljeg svetskog tenisera Novaka Đokovića medaljom Vermilion u oblasti fizičkog vaspitanja i sporta.

Novak sa aristokratijom iz Monaka

Srpski teniser je samo jedan od nekolicine laureata, zajedno sa drugim uglednim sportistima i sportskim radnicima koji žive ili rade u ovoj zemlji.

Vredno odličje je ustanovljeno još 20. avgusta 1939. i namenjeno je pojedinicima koji su kroz izvanredna dostignuća na sportskom terenu, ili kroz edukovanje drugih, doprineli razvoju fizičke kulture i sporta u prinčevini.

Đoković se trenutno nalazi u Monte Karlu gde je juče počeo turnir masters serije. Srpski teniser slobodan je u prvom kolu, a u drugoj rundi igraće protiv pobednika meča Andreas Sepi (Italija) - Viktor Hanesku (Rumunija). 

Inače, prvi igrač sa ATP liste šalio se na račun nove frizure Endija Marija, sa kojim je odličan prijatelj.

"Pokušao sam da ga iskopiram, ali nisam se ošišao tako kratko. Jedno je sigurno, obojica ćemo biti brži na terenu sa manje kose", rekao je u svom stilu Đoković.

POVEZANE VESTI

Ponedeljak 16.04.2012. 23:34
Свака част ! Само немој да ти се увале ови кандидати посебно жути, и почну причу да је твој успех и њихов, пошто онај глупан са црним белегом на глави, воли да дели туђе успехе. Само напред !!!
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
  • 2026 © - vesti online