Subota 7. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Četvrtak 06.10.2011.
22:23
Vestionline A

Đoković otkazao i turnir u Šangaju

Najbolji teniser sveta Novak Đoković, prema pisanju španske "Marke“, otkazao je učešće i na drugom velikom Masters turniru na azijskom tlu.

Novak Đoković

Prema pisanju španske ”Marke”, najbolji teniser sveta Novak Đoković otkazao je učešće na turniru Masters serije u Šangaju i sledeće nedelje kreće sa pripremama za novembarske izazove.

Srpski teniser, po svemu sudeći, i dalje oseća posledice povrede koju je zaradio u finalu US Opena, pa je odlučio da preskoči ne samo Peking, već i drugo jako nadmetanje na azijskom tlu, koje startuje 9. oktobra u Šangaju.

Ugledni španski list prenosi da će prvi reket planete sledeće nedelje početi da trenira za novembarske izazove - ATP turnir u Bazelu i završni Masters u Londonu.

Novak je prošle godine stigao do polufinala Šangaja, pa bi tako izgubio 360 poena. Đoković trenutno ima 4.145 bodova prednosti u odnosu na Rafaela Nadala, koji sigurno gazi ka završnici Pekinga.

Ukoliko trijumfuje na oba turnira azijske mini-turneje, drugi teniser planete mogao bi da smanji zaostatak u odnosu na prvog rivala za 1.770 poena.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
  • 2026 © - vesti online