Subota 17. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
2
Sreda 15.06.2011.
13:48
Vestionline A

Venus Vilijams eliminisala Anu Ivanović

Srpska teniserka Ana Ivanović nije uspela da se plasira u četvrtfinale WTA turnira u Istbornu, pošto je u osmini finala poražena od Amerikanke Venus Vilijams 2:0, po setovima 6:3, 6:2.

Ana Ivanović

Ovo je bio osmi međusobni duel srpske i američke teniserke, a sedmi trijumf Vilijamsove, koja se na turniru u Istbornu posle višemesečne pauze zbog povrede vratila na teren.

Vilijamsova je osvojila prvi gem na meču, a Ivanovićeva je uzvratila istom merom. Amerikanka je potom iskoristila nekoliko grešaka srpske teniserke i dobila tri uzastopna gema. Ana je smanjila na svoj servis na 4:2, ali Vilijamsova bez problema osvojila još jedan gem na svoj servis za 5:2. Ivanovićeva je uz dosta muke osvojila naredni gem, a američka teniserka je sigurnim servisom iskoristila prvu set loptu za 6:3 i vođstvo od 1:0 u setovima.

Obe teniserke su osvojile po jedan gem na svoje servise u drugom setu. Amerikanka je napravila brejk u trećem gemu za 2:1. Naša teniserka je potom napravila seriju grešaka i dozvolila je protivnici da osvoji još tri gema. Ivanovićeva je uspela da smanji na 5:2, ali je Vilijamsova sigurnom igrom osvojila još jedan gem i zasluženo je stigla do pobede.

POVEZANE VESTI

Sreda 15.06.2011. 17:51
Kao po obicaju plima i oseka. Rad nogu nula. Psiha nula.
Četvrtak 16.06.2011. 01:12
Treba kod psihijatra pod hitno.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
  • 2026 © - vesti online