Petak 26. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Subota 02.04.2011.
10:15 >> 16:09h
Vestionline A

Novak: Kiša me je spasla

Srpski teniser Novak Đoković opravdao je ulogu favorita u duelu sa Mardijem Fišom, ali je najbolji srpski teniser posle mča priznao da nije blistao u polufinalu Mastersa u Majamiju.

"Iskreno, kiša me je spasla. Pauza od 55 minuta omogućila mi je da se saberem u svlačionici. Kada je meč nastavljen mnogo sam se bolje osećao na terenu", rekao je Đoković, kome je to bila 23. uzastopna pobeda u 2011. godini.

"Nisam imao neku specijalnu taktiku u nastavku, niti sam se s nekim konsultovao u pauzi. Samo sam se dobro odmorio i istegao. U drugom setu sam preuzeo inicijativu i u potpunosti povratio samopouzdanje. U tim trenucima sam odlično servirao, a i ritern je proradio kada je trebalo. Mislim da je na kraju presudilo samo nekoliko odlučujućih poena", ocenio je Novak.


Američki teniser Mardi Fiš bio je, očekivano, jako razočaran posle poraza od Đokovića u polufinalu Mastersa u Majamiju, toliko da je jedino mogao da konstatuje da nije imao nikakve šanse protiv neverovatnog Srbina.

"Novak jednostavno ne može da izgubi, čini se da je zaista nepobediv. On nas sve uništava. Toliko je pun samopouzdanja da vam ne ostavlja mnogo prostora na terenu. S druge strane, čak i kada greši on uspeva da to lako nadomesti", rekao je posle meča Fiš i dodao:

"Razočaran sam jer nisam osvojio nijedan odlučujući poen, baš nijedan i to je veoma frustrirajuće. Novak mi nije dao nikakvu šansu, neverovatno je kako se on dobro kreće. Nema dileme da on to tradi najbolje, na betonu mu jednostavno nema ravnog". 

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
  • 2025 © - vesti online