Subota 27. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 30.03.2011.
02:40
B92 A

Đoković ponovo lako sa Troickim

Novak Đoković nastavlja da niže pobede, a sada je bio bolji od Viktora Troickog sa 6:3, 6:2 u četvrtom kolu turnira u Majamiju. Novak je tako deveti put u deset međusobnih okršaja savladao Troickog, a sada mu je bilo potrebno 83 minuta.

Đoković se plasirao među osam najboljih u Majamiju
 

Za plasman u polufinale Đoković će se boriti sa Kevinom Andersonom, koji je sa 2-0 u setovima eliminisao Džona Iznera. To je prilika Novaku da se revanšira Južnoafrikancu za poraz u njihovom do sada jedinom meču, baš u Majamiju 2008. godine.
 

Atipično za Novaka, nije počeo meč baš najbolje, mnogo je grešio, pa je prvi do šanse za brejk došao Troicki u trećem gemu. Ipak, Novak ju je anulirao i posle više od 12 minuta igre u trećem gemu došla do vođstva od 2:1.

Potom je Đoković napravio brejk i stvari okrenuo u svoju korist. Troicki je novu šansu da učini set neizvesnijim imao u sedmom gemu, ali je ponovo propustio brejk šansu i Novak je poveo sa 5:2.
 

Đoković je u sledećem gemu imao prvu set loptu, Troicki je nekako osvojio gem, ali je Novak ipak bez većih problema poveo sa 1-0 u setovima.

U prvom setu Viktor je pružio solidan otpor, ali u drugom je njegov nivo igre naglo pao, dok se Novakov podigao. Zato je Đoković vrlo lako stigao do vođstva od 4:0 i rešio pitanje pobednika.Do kraja je Đoković lagano priveo meč kraju i plasirao se među osam najboljih zabeleživši 21. pobedu od početka sezone.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
  • 2025 © - vesti online