Nedelja 15. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Utorak 29.03.2011.
10:57
Vestionline A

"Petko- dens" poslao Karolinu kući

Prvu veliku senzaciju na turniru u Majamiju priredila je nemačka teniserka Andrea Petković, koja je pobedom nad prvom teniserkom sveta Karolinom Voznjacki ušla u četvrtinu finala gde se danas sastaje sa najboljom srpskom teniserkom Jelenom Janković.

U veoma interesantnom meču, koji je trajao dva časa i 25 minuta, Petkovićeva je slavila nad Voznjacki rezultatom7:5, 3:6, 6:3, naravno odmah posle je odplesala svoj “Petko-dens”, zaštitni znak trijumfa mlade Nemice srpskog porekla.

Petkovićeva nakon meča nije krila radost zbog pobede nad prvim reketom sveta.


"Ne mogu da verujem, Karolina je sjajna teniserka I nju je jako teško pobediti. Jas am apsolutno oduševljena ovim uspehom”, rekla je Andrea, trenutno 23. igračica na WTA listi.


Nakon ovog trijumfa Petkovićeva će ući među dvadeset najboljih igračica na svetskoj WTA listi, ali ako uspe da pobedi Jankovićevu ni finale joj neće biti daleko.
 

POVEZANE VESTI

Utorak 29.03.2011. 12:57
Svaka cast Andrei Srpkinji sa njemackim pasosem nije mala stvar izbaciti prvu teniserku sveta.Sve pohvale za igru steta sto u cetvrt finalu ides na nasu Jelenu Jankovic.Steta je sto se nasi sudaraju cesto u zadnje vreme se to desava Djokovicu i Viktoru T
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2026 © - vesti online