Četvrtak 27. 3. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Petak 30.11.2018.
19:31
Vestionline A

Rukometašice startovale pobedom

Srbija u Nantu savladala Poljsku sa 33:26 (13:14) u prvom kolu u A grupi na 13. evropskom prvenstvu u Francuskoj.

rss.org.rs
S utakmice naših i Poljakinja u Nantu

Srbija: Tomašević, Čolić, Radosavljević 3, Krpež Slezak 11, Lekić 3, Stevin, Lavko 5, Kovačević, Nikolić, T. Radojević 3, Pop-Lazić 1, D. Radojević, Vukajlović, Stoiljković 5, Cvijić 2, Dmitrović. Selektor: Obradović.

U prvom poluvremenu Poljakinje su bile na ravnoj nozi s našima. Imale su i po dva gola prednosti, a na domor su otišle s jednim (14:13).

U drugom delu Srbija je zaigrala agilnije. U 38. minutu naše su prvi put povele s dva gola razlike (21:19). Nadalje se zaliha i uvećavala i na šest-sedam golova. Poljakinje to nisu više mogle da prate. U drugom poluvremenu rezultat je bio 20:12.

Za najbolju igračicu utakmice proglašena je naša reprezentativka Katarina Krpež Slezak, najefikasnija na meču s 11 golova.

U neizvesnoj završnici Švedska je savladala Dansku sa 30:29 (15:16). Srbija sledeći meč igra u nedelju (18 časova) protiv Švedske, a susret s Danskom u poslednjem kolu je u utorak (21 čas). Po tri prvoplasirane iz četiri grupe idu dalje u dve grupe sa po šest reprezentacija.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
  • 2025 © - vesti online