Nedelja 14. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Nedelja 18.11.2012.
19:51
Vestionline A

LŠ: Partizan izgubio od Monpeljea u Nišu

Rukometaši Partizana izgubili su danas u Nišu od Monpeljea sa 29:32 (17:17), u petom kolu takmičenja u Grupi A Lige šampiona.

Odličan rukometni meč u niškom "Čairu"

Crno-beli su izgubili meč u poslednjih deset minuta kada nisu uspeli da održe prednost od dva gola (29:27), a Monpelje je serijom od 5:0 preokrenuo rezultat.

Partizan je propustio priliku da zabeleži drugu pobedu ove sezone, ali su zato gosti iz Francuske došli do prvog trijumfa, pošto su ponovo u ekipi ponovo bili Nikola Karabatić i Dragan Gajić.

Najefikasniji na meču bio je Slovenac Dragan Gajić sa 12 golova, Tež je postigao šest, dok je Nikola Karabatić pet puta zatresao mrežu Partizana. Najbolji u redovima crno-belih bili su Nemanja Ilić i Radivojević sa po sedam pogodaka.

Zanimljivo je da su svi igrači na parketu nosili dresove sa grbom Partizana, jer je Monpeljeu kompletna oprema ostala zagubljena na aerodromu u Parizu, pa su Karabatić i drugovi zaigrali u belim dresovima, rezervnoj opremi srpskog šampiona.

Rukometaši Partizana u sledećem kolu, koje se igra 25. novembra, gostuju u Monpeljeu.

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
  • 2025 © - vesti online