Nedelja 15. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 26.09.2012.
12:41
Vesti A

Brković: Cilj tri boda

Trener rukometaša Partizana Aleksandar Brković izjavio je da je cilj crno-belih da ove godine u Ligi šampiona osvoje najmanje tri boda.

Aleksandar Brković

Partizan će se takmičiti u Grupi A Lige šampiona sa francuskim Monpeljeom, ruskim Čehovskim Medvedima, nemačkim Flenzburgom i Hamburgom i španskim Ademar Leonom.


"Realno je da pobedimo Ademar kod kuće i u gostima. Kada bismo uzeli tri boda iz te dve utakmice ispunili bismo cilj", rekao je Brković i dodao:

"Postali smo redovan učesnik Lige šampiona. Ovo nam je druga sezona zaredom. Mislim da nije realno da očekujemo da ćemo se plasirati u drugi krug, jer smo opet u verovatno najtežoj grupi".


Partizan će prvi meč u Ligi šampiona igrati u Moskvi 27. septembra u 20.30 (po lokalnom vremenu) sa Čehovskim Medvedima.


Direktor kluba Aleksandar Blagojević istakao je da je cilj ove godine da Partizan "bude bolji nego prošle sezone".


"Izvukli smo pouke, možemo da budemo konkurentniji. U svakoj utakmici ćemo ići na pobedu", kazao je Blagojević i objasnio da "će sigurno pomoći to što će ekipa igrati u Nišu kao domaćin u Ligi šampiona":


"Prošle sezone odziv publike nije bio dobar. Sada su ulaznice besplatne i svi koji vole rukomet moći će da ga gledaju".


Prvi meč Partizan će igrati u dvorani Čair 7. oktobra protiv Flenzburga.

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
  • 2026 © - vesti online