Subota 27. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Subota 12.01.2013.
22:31
Vestionline, Beta A

Jakobsen trijumfovao u Zakopanima

Norveški ski skakač Anders Jakobsen pobedio je danas u Zakopanima u takmičenju za Svetski kup, ispred sunarodnika Andreas Bardala i domaćeg takmičara Kamila Štoha.

Najbolji u Zakopanima - Anders Jakobsen

Jakobsen je nakon prvog skoka zauzimao drugo mesto, ali je odličnim skokom od 131,5 metara u drugoj seriji, sa ukupno osvojenih 273,6 bodova, trijumfovao ispred Bardala, koji je posle prve serije bio peti, a na kraju je imao samo 1,7 bodova manje od pobednika.

Poljak Kamil Štoh je posle prve serije bio lider, ali je slabim skokom od 127 metara i ukupno 268,2 bodova završio na trećem mestu.

Četvrto mesto zauzeo je Rihart Frajtag iz Nemačke sa 262 boda, dok je peti bio Poljak Macije Kot sa 0,8 poena zaostatka za Nemcem. U prvih deset našli su se još Čeh Jan Matura, Taku Takeuči iz Japana, vodeći u generalnom plasmanu Austrijana Gregor Šlirencauer, i Slovenci Jaka Hvala i Jurij Tepeš.

U generalnom plasmanu vodi Šlirencauer sa 840 bodova, a prate ga Bardal sa 655 i Jakobsen sa 578 poena.

Svetski kup u ski skokovima nastavlja se 19. januara u Saporu.

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
  • 2025 © - vesti online