Sreda 11. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Nedelja 17.01.2010.
20:48
Tanjug A

Partizan pobedio Olimpijakos

Vaterpolisti Partizana savladali su večeras u Beogradu ekipu grčkog Olimpijakosa sa 8:3 (1:1, 4:0, 1:1, 2:1), u utakmici trećeg kola C grupe Evrolige.

Narednu utakmicu u okviru grupe šampion Srbije igra takođe protiv Olimpijakosa, 3. februara u Atini.

Partizan je održao maksimalan učinak u takmičenju, u kome je već savladao Honved i Budvu, pa je praktično već obezbeđen plasman među najboljih osam, bar sa druge pozicije.

Po dva gola za ekipu trenera Igora Milanovića postigli su Duško Pijetlović i mlađani Stefan Mitrović, dok su po jedan dali Milan Aleksić, Nikola Rađen, Andrija Prlainović i Živko Gocić. Pogotke za goste dali su Georgijas Ntoskas, veteran Hadžiteodoru i Cizas.

Gosti su prvi poveli, ali je to sve što su uspeli da urade u duelu sa "crno-belim". Domaćin je, uz veliku podršku navijača sa tribina, meč presudio u drugoj četvrtini koju je dobio sa 4:0.

Ovo je bila 21. pobeda "crno-belih" na prethodnih 21 zvaničnih mečeva. Ipak, očekuje se da crno-beli nastave u istom stilu i ubedljivo završe takmičenje u grupi C.

U drugom meču trećeg kola grupe C Budva je u Mađarskoj savladala Honved sa 10:6.

Grupa C:
Partizan - Olimpijakos 8:3 (1:1, 4:0, 1:1, 2:1)
Honved - Budva 6:10 (0:1, 3:3, 1:5, 2:1)

Tabela: Partizan 9, Olimpijakos 3, Honved 3, Budva 3. 

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
  • 2026 © - vesti online