Četvrtak 19. 12. 2024.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Subota 24.09.2011.
16:56
Beta A

Probst: Nećemo biti iza Rusije i Kine

Predsednik Olimpijskog komiteta SAD Leri Probst izjavio je da se ne slaže sa predvidjanjima da će američki tim na Olimpijskim igrama u Londonu osvojiti manje medalja od Rusije i Kine.

"Spreman sam da se kladim da nećemo biti treći", rekao je Probst na godišnjem sastanku Olimpijskog komiteta SAD u Kolorado Springsu.

Skorašnja predvidjanja pokazala su da će najviše zlatnih medalja na igrama 2012. osvojiti Rusi a da će ih slediti Kina, dok će SAD biti tek na trećem mestu.

Na OI u Pekingu 2008. najviše zlatnih medalja, čak 51, osvojili su Kinezi dok je američki tim imao 36 najsjajnijih odličja.

Ipak, Amerikanci su u Pekingu osvojili najviše medalja, ukupno 110, dok su Kinezi osvojili 100. 

Sreda 12.10.2011. 17:53
kinezi polako i sport osvajaju. u skladu sa supersilom No1.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
  • 2024 © - vesti online