Utorak 7. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Četvrtak 16.12.2010.
21:37
Vestionline A

Milanović: Biće teško u Grčkoj

Trener vaterpolista Partizana Igor Milanović izjavio je da "crno-beli" očekuju težak meč protiv Olimpijakosa u trećem kolu grupe C Evrolige.

Partizan je u prva dva kola osvojio samo jedan bod, dok je Olimpijakos zabeležio dva poraza.

"Tokom ove nedelje radili smo najviše na individualnim popravkama i na formulisanju taktike za meč sa Olimpijakosom. Najviše me brine problem sa realizacijom, koji je posebno bio uočljiv tokom polufinalne utakmice u Kupu Srbije protiv Crvene zvezde", rekao je Milanović i dodao:

"Na početku nove sezone najavio sam da želim malo drugačiji scenario u odnosu na prošlu. S druge strane, čini mi se da drugačije nije ni bilo moguće da se radi, s obzirom da je većina igrača Partizana imala brojne reprezentativne obaveze. Upravo zbog tog preopterećenja igrača izbegavao sam sparing-partnere. Sada nam sledi regionalna Evrointerliga i domaće prvenstvo, a očekujem i mnogo više timskog rada. Verujem da će u našoj igri sve bolje izgledati na početku sledeće godine".

Jedan od najboljih igrača Partizana Vladimir Vujasinović istakao je da je poraz "crno-belih" od ekipe Mladosti poremetio ritam igre beogradskog kluba.

"U Zagrebu smo dobili 'šamar' od Mladosti. Očekujemo da radom dođemo do prepoznatljivog nivoa forme", naveo je vaterpolista Partizana.

Utakmica između Olimpijakosa i Partizana biće odigrana u subotu od 17,30 časova u Pireju.

POVEZANE VESTI

Nedelja 19.06.2011. 19:34
nece, bre.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2026 © - vesti online