Ponedeljak 6. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Utorak 02.05.2017.
11:34
Vestionline A

Odlazak trofejne četvorke

Selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije Zoran Terzić okupio je naše najbolje igračice uoči evropskih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, koje će u maju 2018. godine biti odžano u Poljskoj.

M. Todorović
Suzana Ćebić i Jovana Brakočević više neće igrati za reprezentaciju

Na spisku nije bilo iskusnih reprezentativki Maje Ognjenović, Jovane Brakočević, Suzane Ćebić i Jelene Nikolić, a uprkos najavama selektora da bi u budućnosti neka od njih mogla da pomogne državnom timu devojke su potvrdile da je definitivno kraj i da će srebrna medalja na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru biti poslednje odličje koje su osvojile za Srbiju.

Ženska seniorska reprezentacija Srbije igraće u B grupi II runde evropskih kvalifikacija za XVIII SP 2018. u Varašavi 23 – 28. maja. Srbija će prvi meč odigrati 23. maja protiv Islanda (18.00), dok će u 2. kolu igrati protiv Češke, 24. maja od 15.30 časova, a u 3. kolu, 25. maja, protiv Kipra (15.30). Posle slobodnog dana (26. maj), Srbija će u 4. kolu, 27. maja igrati protiv Slovačke, a u poslednjem, 5. kolu, 28. maja, protiv Poljske (20.30).

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2026 © - vesti online