Nedelja 22. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Četvrtak 08.12.2011.
10:03
Vestionline A

SL: Srbija sa Rusima, Kubancima i Japanom

Najbolji srpski odbojkaši takmičiće se u 23. izdanju Svetske lige sledeće godine u Grupi A, sa Rusijom, Kubom i Japanom.

Odbojkaši Srbije

Zbog kvalifikacionih turnira za Olimpijske igre, Svetska liga će se igrati po "skraćenom" sistemu, pa će se umesto dosadašnjih šest vikenda, igrati četiri.

Završni turnir biće organizovan u Sofiji, od 4. do 8. jula, a pored domaćina Bugara, učestvovaće pobednici grupa i najbolja drugoplasirana ekipa.

Evropski prvaci će krajem maja gostovati u Japanu, a tokom juna će putovati na Kubu, i u Rusiju, dok će poslednjeg vikenda biti domaćini.

Grupa A: Srbija, Rusija, Kuba, Japan;
Grupa B: Brazil, Poljska, Finska, Kanada;
Grupa C: Italija, SAD, Francuska, Koreja;
Grupa D: Argentina, Bugarska, Nemačka, Portugal.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
  • 2026 © - vesti online