0
Sreda 17.04.2019.
11:08

Denver izjednačio protiv San Antonija, Jokić nadomak tripl-dabl učinka

Srpski centar Nikola Jokić postigao je 21 poen i imao 13 skokova u utakmici u kojoj je Denver pobedio San Antonio (114:105), u drugom meču plej-ofa Zapadne konferencije. Denver je izjednačio u seriji na 1:1.

Tanjug
Jokić protiv košarkaša San Antonija

Ponovo je Denver imao problema protiv San Antonija, ali su se Nagetsi probudili u drugom poluvremenu, posebno u poslednjoj četvrtini.

Nikola Jokić bio je nadomak još jednog tripl-dabl učinka, kao u prvoj utakmici. Ovoga puta, u utakmici u kojoj je Denver pobedio, Nikola je postigao 21 poen, imao 13 skokova i osam asistencija za 40 minuta na parketu.

Uz Jokića, odlični u Nagetsima bili su još i Mari (24), Heris (23) i Milsap (20).

Кod Sparsa, istakli su se Derozan sa 31 i Oldridž sa 24 postignuta poena.

Denver je uspeo da zabeleži jedan trijumf u dva meča koja su se igrala u Кoloradu. Serija se sada seli u Teksas, San Antonio će biti domaćin u Centru "Ej-Ti-En-Ti" naredna dva meča.

Prvi je na programu u petak od 3h po našem vremenu.