Utorak 27. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 01.02.2016.
15:18
SEM, Vestionline A

Paunić: Moja najbolja sezona u karijeri

Košarkaši Fuenlabrade zabeležili su novu pobedu u Endesa ligi. Ekipa je pobedila San Sebastijan sa 94-82 u meču 18. kola. Novu odličnu partiju prikazao je srpski košarkaš Ivan Paunić koji je meč završio sa 19 poena i pet skokova. Ovim trijumfom Fuenlabrada se učvrstila na šestoj poziciji i potvrdila je plasman u Kup Kralja.

Fonet
Ivan Paunić

- Utakmica protiv San Sebastijana je bila veoma teška, prvenstveno psihološki. Posle velike pobede nad Realom i utakmice protiv Saragose za ulazak u Kup Kralja, došlo je do pražnjenja pa je postojao strah pred meč sa San Sebastijanom da sve to ne upropastimo i pokvarimo trenutno velike rezultate. Svi smo odigrali veoma dobro i pobedili smo na važnoj utakmici. Trenutno smo na šestoj poziciji i gledaćemo da još više napredujemo na tabeli - kaže Paunić.

U ekipi iz predgrađa Madrida igra nekoliko igrača iz bivše Jugoslavije i Paunić smatra da ta dobra timska hemija pozitivno utiče na rezulltate, kao i na njegovu individualnu igru.

- Ekipa je vrlo motivisana i kao što sam rekao, svi dobro funkcionišemo na terenu i van njega, što donosi rezultat. Ovo je sigurno moja najbolja sezona u karijeri i najveći uspeh ovog kluba - rekao je Paunić.

U narednom kolu Fuenlabrada gostuje ekipi Sevilje koja zauzima 15. poziciju.

- Sevilja je sledeći protivnik i sigurno da nam neće biti lako, ali svakako ćemo dobro da se spremimo za taj meč i probaćemo da nastavimo seriju pobeda - zaključio je Paunić.
 
Meč Sevilja - Fuenlabrada na programu je sedmog februara.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
  • 2026 © - vesti online