Subota 11. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Nedelja 15.11.2015.
19:36
Tanjug A

Radonjić: Loše odluke! Simonović: Umor

Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je ključ poraza od Igokee (87:81) u ABA ligi leži u lošoj odbrani njegovog tima.

kkcrvenazvezda.rs
Neočekivani poraz: Dejan Radonjić, trener Crvene zvezde

- Čestitke ekipi Igokee na zasluženoj pobedi. Otvorili smo dobro meč, usled velikog samopouzdanja posle pobede nad Bajernom, napadački čak i odlično. Držali smo dobar napad čitavo poluvreme, s tim da nam je takav šut dao malu prednost na poluvremenu. Popravili smo odbranu, ali je u završnici Igokea bila odlična - rekao je Radonjić na konferenciji za medije posle meča.

Radonjić je izjavio da su njegovi igrači morali da donose bolje odluke. 

- Nismo bili u nastavku dobri u napadu kao u prvom delu, a ni odbrana nije bila u kontinuitetu da bismo uspeli da dođemo do pobede - zaključio je Radonjić.

Košarkaš crveno-belih Marko Simonović rekao je da je tim dobro otvorio utakmicu, ali da je razlog poraza leži u umoru i skraćenoj rotaciji.

- Dobro smo otvorili duel, ali smo kasnije stali. Ubacili su jako teške šuteve, ali najveći uzrok je umor i skraćena rotacija. Momci su spremni za dokazivanje iz utakmice u utakmicu - dodao je Simonović. 

Crveno-beli u narednom kolu ABA lige gostuju Sutjesci u Nikšiću.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
  • 2026 © - vesti online