Sreda 25. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Nedelja 14.09.2014.
13:12
Vestionline A

Pešićev Bajern prejak za Zvezdu

Košarkaši Crvene zvezde pretrpeli su prvi poraz na turniru u Miluzu. Posle pobede nad slavnim Panatinaikosom, crveno-beli su u drugom kolu izgubili od minhenskog Bajerna rezultatom 96:70 (21:19, 23:21, 26:15, 26:15).

Najefikasniji u porazu crveno-belih: Luka Mitrović
 

Treba istaći da i u ovom meču Dejan Radonjić nije mogao da računa na kompletan sastav (izostali su Dangubić, Lazić i Kalinić), dok je sa druge strane u ekipi Bajerna nedostajao samo Vladimir Štimac.

Crveno-beli su dosta dobro igrali u prvom poluvremenu, trener Radonjić ravnomerno je rasporedio minutažu, a značajne uloge dobili su mladi igrači. Upravo nedostatak iskustva u drugom poluvremenu uticao je da Bavarci steknu osetniju prednost i dođu do pobede.

Najefikasniji u redovima crveno-belih bili su Luka Mitrović i Boban Marjanović sa po 15 poena. Dženkins i Cirbes su ubacili po 8, Rebić 7, Tejić, Gudurić i Čvorović po 4, Vilijams 3, Blažič 2, a Kaplanović se nije upisao u strelce.

Najzaslužniji za pobedu Bajerna bio je Brajant sa 18 poena, dvocifren košgeterski učinak imali su Đedović (16), Micić (13) i Gavel (10). Jagla je postigao 9, a Savanović 5 poena.

U poslednjem kolu turnira u Miluzu, koje je na programu u nedelju, Crvena zvezda Telekom igra protiv Strazbura, a meč je zakaz za 17 sati i 30. minuta.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
  • 2026 © - vesti online