0
Subota 02.04.2011.
10:40

Majami ubedljivo savladao Minesotu

U noći između petka i subote odigrano je 13 utakmica američke profesionalne NBA lige.

Košarkaši Majamija pobedili su u gostima ekipu Minesote rezultatom 111:92 u noćašnjem meču NBA lige.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Dvejn Vejd sa 32 poena. Lebron Džejms je dodao 27 poena uz 10 asistencija, dok je Kris Boš postigao 24 koša uz 11 skokova. Kod domaćih, najbolji je bio Martel Vebster sa 22 poena.

Srpski košarkaš Darko Miličić proveo je na terenu samo 10 minuta, a za to vreme postigao je dva poena i imao tri uhvaćene lopte. Crnogorski centar Nikola Peković nije uspeo da se upiše u listu strelaca za tri minuta u igri, ali je imao jedan skok.

Atlanta je na svom terenu nadigrala Boston 88:83. U pobedničkoj ekipi briljirao je Džamal Kraford sa 20 poena. Kod gostiju, najbolji je bio Pol Pirs sa 25 poena. Saša Pavlović je imao jednu uhvaćenu loptu za sedam minuta provedenih na terenu, dok Nenad Krstić zbog povrede kolena nije igrao.

Milvoki - Indijana 88:89
Šarlot - Orlando 77:89
Nju Džersi - Filadelfija 90:115
Klivlend - Vašington 107:115
Čikago - Detroit 101:96
Boston - Atlanta 83:88
Majami - Minesota 111:92
Memfis - Nju Orleans 93:81