0
Subota 27.11.2010.
18:34

Trener i ćuran "nameštali" utakmice

Fudbalske utakmice u Južnoj Americi nude svakakvu zabavu, a u argentinskoj trećoj ligi se dogodio nesvakidašnji incident. Naime, u 92. minutu, pri rezultatu 1:1, kontra napad domaćina prekinuo je ni manje ni više nego trener golmana gostiju.

Komunikaciones je ugostio Akasuso a u sudijskoj nadoknadi vremena je i ostalo 1:1. Domaćin je u 92. minuti je imao kontranapad koji obećava, a trener golmana gostujuće ekipe Giljermo Krudo se prepao da bi njegov tim mogao da popije gol u posljednjim sekundama utakmice pa je "mrtav hladan" ušao u teren i omeo domaćeg igrača koji je bio u punom trku.

Krudo se nakon utakmice branio tvrdnjom kako je mislio da je sudija odsvirao kraj utakmice pre početka tog napada. Na kraju je zamolio da mu protivnički ighrači oproste zbog prekida utakmice.

Na severu Amerike se takođe dogodio prekid meča, a utakmicu mlađih kategorija nije prekinuo navijač, ili ljutiti roditelj, već običan ćuran. Njemu su se izgleda zamerili dečaci u žutim dresovima.