0
Subota 20.11.2010.
22:13

Barsa brojala do osam u Almeriji

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras u gostima ekipu Almerije rezultatom 8:0 u meču 12. kola španske Primere.

Demolirao domaćina het-trikom - Leo Mesi

Tri gola za katalonski klub postigao je Leo  Mesi u 17, 37. i 67. minutu. Dva gola dao je Bojan Krkić u 62. i 73. minutu, a po jednom u listu strelaca upisali su se Inijesta u 19, Aridaela u 27. (autogol) i Rodrigez u 35. minutu.

Viljareal i Valensija igrali su ranije večeras bez pobednika 1:1. Gosti su poveli golom Aduriza u 21. minutu, a izjednačio je Đuzepe Rosi u 73.

Sa druge strane, fudbaleri Reala pregazili u Madridu Atletik Bilbao rezultatom 5:1.

Tri gola za "kraljevski klub" postigao je Ronaldo u 30, 62. i 90. minutu sa penala, dok su se po jednom u listu strelaca upisali Iguain u 19. i Ramos u 57. sa penala. Jedini gol za goste dao je Ljorente u 40. minutu.

U nedelju će biti odigrano šest mečeva 12. kola Primere, a sastaće se: Espanjol - Erkules, Deportivo - Malaga, Osasuna - Hihon, Levante - Rasing, Sevilja - Majorka i Sosijedad - Atletiko. U ponedeljak će igrati Hetafe i Saragosa.