0
Subota 16.10.2010.
20:04 >> 23:11h

Dva gola Pata za prvo mesto Milana

Fudbaleri Milana pobedili su Kjevo rezultatom 3:1 u prvom meču 7. kola Serije A, čime su barem na jedan dan zauzeli prvo mesto na tabeli.

Dvostruki strelac Pato

Golovima Aleksandre Pata u 18. i 30. minutu, Milan je stekao prednost od 2:0. Cezar je u 70. minutu smanjio na 2:1, ali je Robinjo u poslednjim trenucima utakmice postavio konačan rezultat donevši sigurne bodove "roso-nerima".

Milan je lider sa 14 bodova, jednim više od Lacija, koji sutra gostuje Bariju.

Fudbaleri Rome pobedili su Đenovu rezultatom 2:1 u drugom subotnjem meču Serije A.

Oslabljeni tim Klaudija Ranijerija došao je do veoma važnih bodova kojim je pobegao sa dna tabele golovima Borijela i Brigija, dok je utešni gol za Đenovljane postigao Rudolf.

Oba tima trenutno imaju po osam bodova i nalaze se u sredini prvenstvene tabele.