Subota 27. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Četvrtak 07.10.2010.
17:41
Vestionline A

Manćini priznao sukob s Tevezom

Menadžer Mančester sitija Roberto Manćini priznao je da je imao verbalni sukob s napadačem "građana" Karlosom Tevezom na poluvremenu utakmice sedmog kola Premijer lige protiv Njukasla (2:1), koja je odigrana 3. oktobra, prenose mediji na Ostrvu.

Tevez i Manćini - ko se bije taj se voli

Manćini je na poluvremenu ovog duela pri rezultatu kritikovao svoje igrače zbog loše igre, a Tevez je odgovorio da je taktika predefenzivna. Italijan je navodno opsovao majku Tevezu, a Argentinac se u naletu besa uneo u lice Manćiniju. Fizički obračun sprečili su ostali igrači Sitija.

"Ono što se događa u našoj svlačionici događa se i u svlačionicama drugih klubova. Moja ekipa je zaspala u prvom poluvremenu. Moj sukob s Tevezom bio je poziv na buđenje za sve igrače. Mentalitet u Engleskoj je drugačiji od onog u Italiji. S vremena na vreme dobro je da se ekipa malo prodrma. Na kraju smo zasluženo pobedili. Mislim da je poziv na alarm dobro ođeknuo", rekao je Manćini i dodao:

"Glupost je da sam Tevezu opsovao majku. Sve smo raščistili pre nego što je počelo drugo poluvreme. čak smo se i rukovali kada sam ga zamenio".

Siti se trenutno nalazi na drugom mestu na tabeli sa 14 bodova.

"Sada smo drugi i nadam se da ćemo da ostanem u vrhu do kraja sezone. Mislim da je normalno da je čelsi prvi. Možemo li da stignemo na sam vrh? Nećemo da se zanosimo. Biće fešte i ako budemo drugi, ali nikada se ne zna", zaključio je italijanski stručnjak.
 

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
  • 2025 © - vesti online