0
Subota 02.10.2010.
18:12

Mančesteru samo bod sa stadiona "Svetlosti"

Fudbaleri Sanderlenda i Mančester junajteda igrali su danas bez golova u meču sedmog kola Premijer lige.

Utakmica je kasnila s početkom oko 20 minuta, jer je u svlačionici Junajteda pukla vodovodna cev i pokvasila opremu "crvenih đavola". Fudbaleri iz Mančestera morali su da obuku treću garnituru dresova sa kojom su nastupili u današnjem duelu. Ovo je bio četvrti remi Junajteda u dosadašnjem delu sezone. Za goste je nastupio Nemanja Vidić, koji je dobio žuti karton u prvom poluvremenu.

Vigan je savladao Vulverhempton 2:0 golovima Gomeza u 65. i Rodaljege u 86. minutu, dok je Everton u gostima nadigrao Birmingem sa 2:0, pogocima Džonsona (autogol) u 54. i Kejhila u 90. minutu. Žigić je igrao poslednjih 20 minuta za ekipu Birmingema.

Totenhem je savladao Aston Vilu 2:1. Oba gola za domaći tim na Vajt Hart Lejnu postigao je Van der Vart u 45. i 75. minutu, dok se kod gostiju u listu strelaca upisao Albrington u 16. minutu.

Vest Bromvič i Bolton igrali su 1:1, a identičan rezultat bio je i na duelu Vest Hem - Fulam. Sutra će igrati: Mančester siti - Njukasl, Liverpul - Blekpul i Čelsi - Arsenal.