0
Subota 02.10.2010.
17:43

Remi Borca i OFK Beograda

Fudbaleri Borca i OFK Beograda igrali su danas u Čačku 1:1 u meču sedmog kola Superlige Srbije.

Domaći su poveli golom Vašingtona u 27. minutu, a gosti su izjednačili u 90. minutu golom Trivunovića sa penala.

BSK je u Beogradu golom Kajevića u drugom minutu pobedio Javor 1:0.

Spartak je u Subotici savladao Hajduk 1:0, a pobedu domaćinu doneo je Ubiparip u 44. minutu.

Jagodina i Čukarički igrali su 1:1. Gosti su poveli golom Raškovića u 14. minutu, a izjednačio je Beljić u 45. minutu. Zanimljivo, ovo je bio prvi pogodak Čukaričkog u šampionatu i prvi osvojeni bod.

U meču Smederevo - Sloboda Point Sevojno nije bilo golova.

Sutra će igrati Rad - Inđija, Vojvodina - Partizan i Crvena zvezda - Metalac.

Prvo mesto na tabeli drže Partizan i Crvena zvezda, koji su osvojili po 16 bodova.