0
Nedelja 18.10.2009.
16:43

Prva pobeda Čukaričkog

Fudbaleri Čukaričkog zabeležili su prvu ovosezonsku pobedu u Jelen Super ligi, pošto su na svom terenu u okviru 8. kola trijumfovali nad ekipom Rada rezultatom 2:1.

Sva tri gola na Banovom Brdu pala su u razmaku od deset minuta. „Brđani“ su došli do prednosti golovima Ribića i Kisa, a konačan rezultat postavio je fudbaler „građevinara“ Kaluđerović u 60. minutu utakmice. Meč je odigran pred 100 gledalaca po kišovitom i hladnom vremenu.

Čukarički je i pored osvajanja sva tri boda ostao zakucan za dno tabele, dok je Rad zabeležio treći poraz u sezoni.

Hajduk je u Kuli slavio nad kruševačkim Napredkom sa 3:1, pa obe ekipe sada imaju po deset osvojenih bodova i nalaze se u sredini tabele Jelen Super lige Srbije. Golove za domaćine postigli su Živanović u 28, Davidov u 45. i Komazec u 89. minutu, a strelac počasnog pogotka za goste bio je Vujović u 31. minutu.

Od 17 časova u poslednjoj utakmici osmog kola u Beogradu se sastaju Partizan i Jagodina.